مهلت پاكستان در دستگيري و تحويل گروهك ريگي در حال اتمام است

بصیرت:فرمانده كل سپاه پاسداران از پايان مهلت دولت پاكستان مبني بر دستگيري و تحويل گروهك ريگي به ايران خبر داد.
سرلشكر پاسدار محمدعلي جعفري روز پنج شنبه در حاشيه مراسم معارفه فرماندهان جديد قرارگاه قدس جنوب شرق كشور و سپاه سلمان سيستان و بلوچستان در گزارش كوتاهي از اقدام هاي سپاه پاسداران عليه گروهك تروريستي ريگي تاكيد كرد: براي دستگيري اعضاي اين گروهك طرف پاكستاني مهلتي را از جمهوري اسلامي ايران خواسته بود كه اين مهلت نيز رو به پايان است.
فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي اظهار اميدواري كرد كه دولت پاكستان اعضاي اين گروهك را دستگير و تحويل جمهوري اسلامي ايران دهد تا به سزاي اعمال شومشان برسند.
وي افزود: از دولت پاكستان توقع داريم اين كار را در بازده زماني كه خودشان اعلام كرده اند انجام دهند در غير اين صورت سپاه اقدام ها و برنامه هاي خود را انجام مي دهد.
وي تصريح كرد: دشمنان با طرح ريزي توطئه هاي گوناگون اميد زيادي داشتند كه مردم در 13آبان سالروز گراميداشت مبارزه با استكبار جهاني در صحنه حضور پيدا كنند كه ملت ايران آنان را ناكام كردند.
فرمانده كل سپاه پاسداران همچنين با اشاره به برنامه هاي اين نهاد در سيستان و بلوچستان افزود: برنامه هاي سپاه بسيار گسترده، عميق و زيربنايي است.
سرتيپ پاسدار قدرت الله منصوري فرمانده جديد قرارگاه قدس سپاه در جنوب شرق كشور هم در اين مراسم گفت: راه سرداران شهيد شوشتري و محمدزاده با توان و قدرت بيشتري براي واگذاري امنيت به مردم و محروميت زدايي ادامه خواهد يافت.
سردار «عليرضا عظيمي (جاهد)» گفت: سپاه نيز در راستاي اين آرمان انقلاب عامل وحدت است كه اين مهم نقش حساس سپاه پاسداران در دفاع از انقلاب اسلامي ايران را نشان مي دهد.
او ادامه داد: اكنون سپاه در سيستان و بلوچستان به دنبال ايجاد امنيت با كمك و توان خود مردم است و در اين راه بزرگ و حساس همگان بايد همدل باشند.
سردار سلامي: ريگي در مهر ماه دستگير اما با دخالت سرويس اطلاعاتي پاكستان آزاد شد
جانشين فرمانده كل سپاه از دستگيري سركرده گروهك تروريستي ريگي در ماه گذشته و آزادي فوري او با دخالت سرويس اطلاعاتي پاكستان خبر داد.
سردار سرتيپ حسين سلامي در گفت وگويي با موضوع برقراري امنيت در جنوب شرق درباره حوادث تروريستي اخير در سيستان و بلوچستان گفت: مدارك و اطلاعات دقيقي از رفت و آمدها و حتي مخفيگاه هاي اين تروريست ها در اختيار داريم و براي مثال در روز 5 مهر ماه، عبدالمالك ريگي در يكي از خيابان هاي شهر كويته دستگير مي شود اما تنها پس از يك ساعت با مداخله عوامل اطلاعاتي و سرويس هاي اطلاعاتي كشور همسايه ما آزاد مي شود.
وي گفت: چه طور ممكن است چنين فردي با اسكورت كامل و تحت حمايت يك چتر امنيتي در كشور ديگري آزادانه راه برود و تحت كنترل يك سازمان اطلاعاتي نباشد.
جانشين فرمانده كل سپاه با حضور در برنامه تلويزيوني جهان سياست، ابراز اميدواري كرد تا همكاري پاكستان در مبارزه با تروريست ها در عمل ديده شود.
وي تاكيد كرد كه سپاه پاسداران در برخورد با تروريست ها از اقدامات قاطع خود كوتاه نخواهد آمد.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s